Αρχική
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερασιτεχνικό Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
Super League
Super League 2
Γ' Εθνική
Κύπελλο
ΕΠΟ - Διαιτησία
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΓΣ Μουζακίου
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Super League
Super League (2023/24)
Super League (2022/23)
Super League 2
Super League 2 (2023/24)
Super League 2 (2022/23)
Α' ΕΠΣΚ
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Α' ΕΠΣΚ (2022/23)
Β' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ (2023/24)
B' ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ1 ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ2 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ2 ΕΠΣΚ (2022/23)
Μπάσκετ
Basket League
Basket League (2023/24)
Basket League (2022/23)
National League 1
National League 1 2ος όμιλος (2023/24)
Β' Εθνική 3ος όμιλος (2022/23)
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Παίξτε Μπάλα
Νέα
Φωτορεπορτάζ
Live Scores
Στοίχημα
Live!
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Βρίσκεστε εδώ:
Αρχική
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Α' ΕΠΣΚ
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Αγωνιστικές
← [Πίσω]
Ταυρωπός
Α' ΕΠΣΚ
Όλες
2018-2019
2019-2020
2022-2023
2023-2024
2016-2017
2017-2018
2017-2018
2020-2021
2021-2022
2019-2020
Ομάδα
Αγώνες
Παίκτες
Πόλη:
Καρδίτσα
Ποδοσφαιρικό σωματείο του Νομού Καρδίτσας με έδρα το γήπεδο του Αγίου Νικολάου στην Καρδίτσα.
1η Αγωνιστική:
21-10-2023 16:00
Μαυραϊκή
1
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
2η Αγωνιστική:
31-10-2023 15:30
Ταυρωπός
2
:
3
ΑΟ Κρανέας
Λεπτομέρειες αγώνα
3η Αγωνιστική:
04-11-2023 15:00
Ταυρωπός
0
:
7
Ατρόμητος Παλαμά
Λεπτομέρειες αγώνα
4η Αγωνιστική:
11-11-2023 15:00
ΑΟ Μελισσοχωρίου
0
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
5η Αγωνιστική:
18-11-2023 15:00
Ταυρωπός
0
:
2
ΑΕ Μουζακίου
Λεπτομέρειες αγώνα
6η Αγωνιστική:
25-11-2023 15:00
ΑΟ Αγναντερού
4
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
7η Αγωνιστική:
02-12-2023 15:00
Ταυρωπός
1
:
3
Αστέρας
Λεπτομέρειες αγώνα
8η Αγωνιστική:
09-12-2023 15:00
Απολ. Μακρυχωρίου
1
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
9η Αγωνιστική:
16-12-2023 15:00
Ταυρωπός
0
:
2
Δόξα Μασχολουρίου
Λεπτομέρειες αγώνα
10η Αγωνιστική:
21-12-2023 15:00
Διγενής
0
:
2
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
11η Αγωνιστική:
09-01-2024 15:00
Δόξα Μητρόπολης
2
:
2
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
12η Αγωνιστική:
13-01-2024 15:00
Ταυρωπός
1
:
0
ΑΟ Μυρίνης
Λεπτομέρειες αγώνα
13η Αγωνιστική:
20-01-2024 15:00
ΑΕ Καππαδοκικού
1
:
0
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
14η Αγωνιστική:
27-01-2024 15:00
Ταυρωπός
1
:
1
ΑΕ Λεονταρίου
Λεπτομέρειες αγώνα
15η Αγωνιστική:
03-02-2024 15:00
ΑΟ Φύλλου
2
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
16η Αγωνιστική:
10-02-2024 15:00
Ταυρωπός
1
:
2
Μαυραϊκή
Λεπτομέρειες αγώνα
17η Αγωνιστική:
17-02-2024 15:30
ΑΟ Κρανέας
2
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
18η Αγωνιστική:
24-02-2024 15:00
Ατρόμητος Παλαμά
4
:
1
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
19η Αγωνιστική:
27-02-2024 15:30
Ταυρωπός
4
:
0
ΑΟ Μελισσοχωρίου
Λεπτομέρειες αγώνα
20η Αγωνιστική:
02-03-2024 15:30
ΑΕ Μουζακίου
3
:
3
Ταυρωπός
Λεπτομέρειες αγώνα
Σελίδα 1 από 2
1
2
Προβολή
20
5
10
20
50
100
Όλες
Φωτορεπορτάζ
Παίξτε Μπάλα
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Νέα / Ανακοινώσεις
Διεθνή
ΕΠΟ - Διαιτησία
Φωτό ημέρας
Ιστορία ομάδων
Πρόγραμμα TV
Πρωτοσέλιδα
Video
Επικοινωνία
Live Scores
Live!
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
ΓΣ Μουζακίου
Ολυμπιακός Καρδίτσας
UEFA
Champions League
Europa League
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Euro - Mundial
Νέα Euro - Mundial
Βαθμολογίες
Super League 2 (Βορράς)
Α' ΕΠΣΚ
Β' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Basket League
B' Εθνική (3ος όμιλος)
Live!
Παίξτε Μπάλα
Σταυρό-λεξο
Συνεντεύξεις
Στο Τσακ-Μπαμ
Νέα
Στοίχημα
Φωτορεπορτάζ
Δημήτρης Στάθης
Σταύρος Καραγιώργος
Σεραφείμ Παπακωστόπουλος
Αρχική
Ποδόσφαιρο
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερασιτεχνικό Καρδίτσας
Α' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ
Κύπελλο ΕΠΣΚ
ΕΠΣ Καρδίτσας
Super League
Super League 2
Γ' Εθνική
Κύπελλο
ΕΠΟ - Διαιτησία
Μπάσκετ
ΑΣ Καρδίτσας
ΓΣ Σοφάδων
Αναγέννηση BC
Τιτάνες Παλαμά
Ολυμπιακός Καρδίτσας
ΓΣ Μουζακίου
Βόλεϊ
ΣΠΑΚ
Σπορ
Formula 1
Στίβος
Τένις
Πόλο
Βαθμολογίες
Ποδόσφαιρο
Super League
Super League (2023/24)
Super League (2022/23)
Super League 2
Super League 2 (2023/24)
Super League 2 (2022/23)
Α' ΕΠΣΚ
Α' ΕΠΣΚ (2023/24)
Α' ΕΠΣΚ (2022/23)
Β' ΕΠΣΚ
B' ΕΠΣΚ (2023/24)
B' ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ1 ΕΠΣΚ
Γ1 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ1 ΕΠΣΚ (2022/23)
Γ2 ΕΠΣΚ
Γ2 ΕΠΣΚ (2023/24)
Γ2 ΕΠΣΚ (2022/23)
Μπάσκετ
Basket League
Basket League (2023/24)
Basket League (2022/23)
National League 1
National League 1 2ος όμιλος (2023/24)
Β' Εθνική 3ος όμιλος (2022/23)